Książki pod choinką dla chłopaka

Nie tak łatwo wymyślić prezent na święta dla chłopaka. W szczególności, jeżeli ktoś jest na początkowej fazie związku. Sklepy obfitują w wiele ciekawych propozycji, ale co będzie takim absolutnie hitowym pomysłem? Książki! Ktoś powie, że takie pomysły odchodzą już do archiwum, ale tak nie jest. Wiele osób chętnie czyta książki – w szczególności, jeżeli otrzymuje je w prezencie. Dzięki temu będzie można pozwolić sobie na przyjemny relaks z książką w tle. Jakie książki mogą spodobać się chłopakowi?

Almond. Ten, który nie czuł

Autorką tej książki jest Won-Pyung Sohn. Tym bardziej warto zwrócić uwagę na książkę, ponieważ polecana jest ona przez wiele znanych osobistości. Opowiada ona o tym, jak spotkanie osób z dwóch różnych światów może raz na zawsze zmienić życie. W szczególności, jeżeli mowa o Yunjae, który urodził się z aleksytymią. Jest to choroba, która nie pozwala na odczuwanie złości i strachu. Na szczęście, chłopiec normalnie funkcjonuje dzięki swojej babci i mamie. Tylko że pewnego dnia dwie najbliższe mu osoby zostają ofiarami barbarzyńskiego ataku. Do tego bohater poznaje Gona – nowego chłopca, który się nad nim znęca. Nieoczekiwanie, obydwoje zaczynają się ze sobą przyjaźnić. Dlaczego? Odpowiedź na to niezwykłe pytanie znaleźć można w książce.

Oddasz fartucha, czyli facet w kuchni

Tomasz Strzelczyk – jeden z najbardziej poważnych autorytetów kulinarnych – zachęca mężczyzn do tego, aby wkroczyli do kuchni. Do niedawna to miejsce było tylko domeną kobiet. Teraz wszystko może się odmienić. A to za sprawą tej właśnie książki, gdzie znaleźć można wiele wyjątkowych przepisów. Tych łatwych, ale również tych bardzo trudnych. Dzięki temu tworzenie potraw nie będzie stanowiło aż tak dużego problemu. W każdym mężczyźnie tkwi talent kulinarny. Tylko musi on zostać odkryty. Strzelczyk w tym chętnie pomoże. A kto już zaprzyjaźni się z tą książką, będzie mógł odwiedzić blog, który prowadzony jest przez tego eksperta kulinarnego. Czeka tam na wszystkich jeszcze większa ilość przepisów.