Inspiracje prezentowe na święta dla chłopaka

Kupowanie prezentów dla jednych jest przyjemnością, dla innych męczarnią. Niezależnie od tego w jakiej grupie się znajdujesz w poniższym artykule znajdziesz propozycje na prezent na święta dla chłopaka. Początki bycia razem są bardzo ekscytujące i wtedy właśnie najbardziej zależy nam na tym by wybrać coś idealnego, co spodoba się drugiej połówce.

Box prezentowy

Od jakiegoś czasu coraz modniejsze są boxy prezentowe, które można kupić gotowe lub stworzyć własny box od podstaw. I właśnie taki własnoręcznie przygotowany box będzie na pewno świetnym pomysłem na Prezent dla chłopaka na święta -do 50zł. Można w nim umieścić ulubione rzeczy, może to być również colours box czyli pudełko w jednym kolorze, w którym wszystkie rzeczy mają taki sam kolor. Wygląda to elegancko i niecodziennie. W boxie można umieścić praktycznie wszystko, ograniczeniem jest tylko wielkość pudełka i wyobraźnia. Przykładowym box może zawierać słodycze, alkohol, kawę lub herbatę, jakiś gadżet nawiązujący do upodobań chłopaka, książka. Książkę najlepiej dobrać pod czytelniczy gust drugiej połówki, a jeśli jeszcze nie do końca go znamy wtedy warto zainspirować się nowościami lub recenzjami innych czytelników. 

Kilka ciekawych i polecanych tytułów książek to m.in.:

– “nadchodzi III wojna światowa” Jacek Bartosiak, Piotr Zychowicz

– “Na sygnale. Życie ratownika medycznego” Lysa Walder

– “Mentalista” Camilla Lackberg, Henrik Fexeus

– “oczami mężczyzny (nie idealnego)” Rafał Wicijowski

– “święto ognia” Jakub Małecki

– “sztuka zwycięstwa” Phil Knight

Czas na relaks

Do boxa można dołączyć również coś co sprawi, że Twój mężczyzna znajdzie chwilę na relaks. Może to być voucher na masaż, do barbera czy dwa bilety do kina lub aquaparku by spędzić wspólnie czas. Voucher to idealny pomysł na prezent dla osoby, która zamiast materialnych rzeczy woli kolekcjonować fajne chwile. Jeśli na prezent zaplanowany jest większy budżet można pomyśleć o voucherze na jakiś wspólny wyjazd czy lot paralotnią, który będzie można zrealizować w cieplejsze dni.